Sinu nahk

Nahk on oluline osa meie kehast ning seetõttu võivad nahaprobleemid meie elukvaliteeti tuntavalt mõjutada. Bepanthen® tootesari on loodud selleks, et hoolitseda Sinu naha tervise eest. Kuigi tootesari on loodud enam kui 70 aastat tagasi, jätkub pidev arendustöö, et töötada välja uusi lahendusi, mis toetavad naha loomulikke paranemisprotsesse.

Nahk

Nahk kaitseb meid väliskeskkonna mõjude eest ning on oluline osa meie kehast. Siit leiad infot naha ja levinud nahaprobleemide kohta.

Lapselaps ja vanaisa hoiavad käest kinni

Beebi nahk

Beebid vajavad hoolt ja armastust. Loe siit, kuidas nende õrna naha eest hoolitseda.

Voodil lamav beebi

Ekseem

Ekseem võib esineda igas vanuses ning selle tunnuseks on põletikuline, kuiv, sügelev või punetav nahk.

Ekseemist haaratud käte kreemitamine

Väikesed haavad

Väikesed haavad, kriimustused ja põletused on osa meie igapäevaelust. Loe siit, kuidas erinevat tüüpi nahahaavu ravida.

Ema paneb lapse jalale plaastri

Kuivad silmad

Silmade kuivusel võib olla erinevaid põhjuseid. Bepanthen® Eye silmatilgad leevendavad silmade kuivust ja ärritust õrnalt ja efektiivselt.

Ekseemist haaratud käte kreemitamine

Bepanthen® salv (dekspantenool), Bepanthen® kreem (dekspantenool) ja Bepanthen® Plus kreem (dekspantenool, kloorheksidiin) on käsimüügiravimid.

Tähelepanu! Tegemist on ravimiga. Enne tarvitamist lugege tähelepanelikult pakendis olevat infolehte. Kaebuste püsimise korral või ravimi kõrvaltoimetetekkimisel pidage nõu arsti või apteekriga.

Bepanthen® Anti-Exem kreem ja Bepanthen® Eye silmatilgad kuuluvad meditsiiniseadmete tootegruppi. Enne tarvitamist lugege pakendis olevat kasutusjuhendit. Vajadusel pidage nõu arsti või apteekriga.

Bepanthol® Baby salv, Bepanthen SensiControl kreem ja dušigeel on kosmeetikatooted.

© 2022 Bayer OÜ Lõõtsa 12, 11415 Tallinn, tel.: +372 655 8565. CH-20221025-64