Bepanthen® kaubamärk ja toodete ajalugu

Mis on Bepanthen®

Bepanthen® ajalugu

Bepanthen® kaubamärk loodi ja toodi turule 1944. aastal ning alates 2005. aastast on seda turustanud Bayer.

Me alustasime vaid paari tootega, nende seas meie põhitoode Bepanthen® salv (dekspantenool). Tänaseks oleme välja arendanud laia valikuga teedrajava nahahooldustoodete sarja. Meie tooted on saadaval apteegist.

Istuv tedretähnidega naine

Meie võtmekoostisaine – provitamiin B5

Bepanthen® tootesarja kõik tooted sisaldavad dekspantenooli ehk provitamiini B5. See "nahavitamiiniks" ristitud toimeaine soodustab naha loomulikku taastumist, aitab säilitada naha pehmuse ja optimaalse niiskusetaseme. Dekspantenool ehk provitamiin B5 soodustab naha uuenemist, hoiab naha pehme ja sileda ning säilitab optimaalse niiskustaseme.

Bepanthen® tootesari

Meie meeskonna sihiks on välja töötada tooteid, mis on ühtaegu efektiivsed ja õrnad. Seetõttu teeme tihedat koostööd dermatoloogidega, kelle aastatepikkused kogemused aitavad luua tooteid, mis vastavad naha vajadustele.

Bepanthen® tootesari katab kogu pere vajadused - beebidest täiskasvanuteni. Meie valikus on tooted nii nahahoolduseks, haavade raviks, kui ka ekseemi sümptomite leevendamiseks.

Bepanthen® salv (dekspantenool), Bepanthen® kreem (dekspantenool) ja Bepanthen® Plus kreem (dekspantenool, kloorheksidiin) on käsimüügiravimid.
Tähelepanu! Tegemist on ravimiga. Enne tarvitamist lugege tähelepanelikult pakendis olevat infolehte. Kaebuste püsimise korral või ravimi kõrvaltoimetetekkimisel pidage nõu arsti või apteekriga.

Bepanthen® Anti-Exem kreem ja Bepanthen® Eye silmatilgad kuuluvad meditsiiniseadmete tootegruppi. Enne tarvitamist lugege pakendis olevat kasutusjuhendit. Vajadusel pidage nõu arsti või apteekriga.

© 2019 Bayer OÜ Lõõtsa 12, 11415 Tallinn, tel.: +372 655 8565. L.EE.MKT.12.2020.1059