Istuv tedretähnilise nahaga naine

Sinu nahk

Nahk on oluline osa meie kehast ning seetõttu võivad nahaprobleemid meie elukvaliteeti tuntavalt mõjutada. Bepanthen® tootesari on loodud selleks, et hoolitseda Sinu naha tervise eest. Kuigi tootesari on loodud enam kui 70 aastat tagasi, jätkub pidev arendustöö, et töötada välja uusi lahendusi, mis toetavad naha loomulikke paranemisprotsesse.

Sinu nahk

Sinu nahk

Nahk kaitseb meid väliskeskkonna mõjude eest ning on oluline osa meie kehast. Siit leiad infot naha ja levinud nahaprobleemide kohta.

Beebi nahk

Beebi nahk

Beebid vajavad hoolt ja armastust. Loe siit, kuidas nende õrna naha eest hoolitseda.

Ekseem

Ekseem

Ekseem võib esineda igas vanuses ning selle tunnuseks on põletikuline, kuiv, sügelev või punetav nahk.

Väikesed haavad

Väikesed haavad

Väikesed haavad, kriimustused ja põletused on osa meie igapäevaelust. Loe siit, kuidas erinevat tüüpi nahahaavu ravida.

Kuivad silmad

Kuivad silmad

Silmade kuivusel võib olla erinevaid põhjuseid. Bepanthen® Eye silmatilgad leevendavad silmade kuivust ja ärritust õrnalt ja efektiivselt.

Bepanthen® salv (dekspantenool), Bepanthen® kreem (dekspantenool) ja Bepanthen® Plus kreem (dekspantenool, kloorheksidiin) on käsimüügiravimid.
Tähelepanu! Tegemist on ravimiga. Enne tarvitamist lugege tähelepanelikult pakendis olevat infolehte. Kaebuste püsimise korral või ravimi kõrvaltoimetetekkimisel pidage nõu arsti või apteekriga.

Bepanthen® Anti-Exem kreem ja Bepanthen® Eye silmatilgad kuuluvad meditsiiniseadmete tootegruppi. Enne tarvitamist lugege pakendis olevat kasutusjuhendit. Vajadusel pidage nõu arsti või apteekriga.

 

© 2019 Bayer OÜ Lõõtsa 12, 11415 Tallinn, tel +372 655 8565. L.EE.MKT.11.2019.1004